{:RBD KOSOVO Official Foro:}
Përshëndetje vizitor i nderuar...
Ky është forumi i RBD dhe ju nuk jeni i identifikuar apo i regjistruar. Nese jeni i regjstruar atëherë mund te identifikoheni, por nëse nuk jeni atëherë regjistrohuni ne forumin tonë.
Kjo do të ju marrë kohë me pak se 30 sec.
Nese je fan i RBD,bashkohu me ne.

Me respekt staffi i forumit te RBD në Kosovë! 
HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Visitor messages | Profile | Statistics | Friends | Contact

All about Libona

Female
 
Mesazhet :
2049
 
Poenat :
22557
 
Popullariteti :
13
 
Birthday :
1993-07-24
 
U regjistrua :
2009-12-28
 
Mosha :
24
 
Location :
en todos paises donde tengo mis favoritos!
 
Job/hobbies :
kendimi,shkrimi i kengeve,poezive
 
Humor :
pak e gezuar,pak e trishtuar por gjithnje REBELDE SOY
 
Libona
avatar
Libona friends
Libona has no friends yet