{:RBD KOSOVO Official Foro:}
Përshëndetje vizitor i nderuar...
Ky është forumi i RBD dhe ju nuk jeni i identifikuar apo i regjistruar. Nese jeni i regjstruar atëherë mund te identifikoheni, por nëse nuk jeni atëherë regjistrohuni ne forumin tonë.
Kjo do të ju marrë kohë me pak se 30 sec.
Nese je fan i RBD,bashkohu me ne.

Me respekt staffi i forumit te RBD në Kosovë! 
HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Visitor messages | Profile | Statistics | Friends | Contact

All about Gres$a

Female
 
Mesazhet :
287
 
Poenat :
16220
 
Popullariteti :
6
 
Birthday :
1997-03-31
 
U regjistrua :
2010-03-21
 
Mosha :
21
 
Location :
Prishtinè
 
Job/hobbies :
vallzimi,leximi,kendimi...
 
Humor :
E hareshme
 
Gres$a
avatar
Gres$a friends
Gres$a has no friends yet