{:RBD KOSOVO Official Foro:}
Përshëndetje vizitor i nderuar...
Ky është forumi i RBD dhe ju nuk jeni i identifikuar apo i regjistruar. Nese jeni i regjstruar atëherë mund te identifikoheni, por nëse nuk jeni atëherë regjistrohuni ne forumin tonë.
Kjo do të ju marrë kohë me pak se 30 sec.
Nese je fan i RBD,bashkohu me ne.

Me respekt staffi i forumit te RBD në Kosovë! 
HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Visitor messages | Profile | Statistics | Friends | Contact

All about felipe

Male
 
Mesazhet :
610
 
Poenat :
16474
 
Popullariteti :
6
 
Birthday :
1992-07-17
 
U regjistrua :
2009-12-16
 
Mosha :
25
 
Location :
Prizren
 
Job/hobbies :
Student
 
Humor :
Argetues
 
felipe
avatar
felipe friends
felipe has no friends yet